Op 6 en 7 juni haalde de Vlaamse Slotenmakers Unie het nationale nieuws door de ondertekening van een unieke Gedragscode voor Slotenmakers. Op 6 juni 2019, D-Day voor VSU, werden al onze slotenmaker-leden erkend door FOD Economie. Een gigantische stap in onze strijd tegen de malafide slotenmaker. Na een uitgebreide presentatie van de mensen van FOD Economie (kabinet Min. Kris Peeters) ondertekende het Bestuur van de VSU, de Gedragscode in bijzijn van heel wat persbelangstelling.
Het verloop van de avond
Locatie: Lamot Congrescentrum te Mechelen
Host van de avond: Joke Van de Velde
Bekijk alle foto’s op onze Facebook pagina.
19:00 :: Ontvangst in onthaal met drankje – Aanmelden aan onthaal & ontvangst ticket waarmee je een waardebon t.w.v. € 250 kan winnen van Niels Albert bike Store.
19:20 :: Aula voor presentaties
19:30 :: Uiteenzetting Gedragscode door de FOD Economie (kabinet Kris Peeters) & ondertekening door het Bestuur van de VSU
19:50 :: Toelichting Certificaat Inbraak Veilig
20:10 :: Demo van de vernieuwde EVVA Airkey
https://youtube.com/watch?v=ljXeKXEj7Y0%3Fstart%3D64
20:40 :: Voorzitter van de VSU ivm de laatste vernieuwingen binnen de VSU
https://youtube.com/watch?v=BKK3Nq-VLmo%3Fstart%3D64
20:50 :: Terug naar onthaal voor een hapje en drankje onder collega’s
21:00 :: Uitreiking winnend tombola – 2 winnaars
23:00 :: Einde samenkomst
Bekijk ook de foto’s op onze Facebook pagina.